Big Moose

Bloguję od września 2005 roku. Do 2008 roku mój Blog znajdował się w serwisie gazety wyborczej. Od lutego 2008 roku miejsce swojej twórczości przeniosłem z adresu bigmoose.blox.pl na obecny. Zmienił się oczywiście także charakter treści zawartych na tych blogach. Ma to swoje źródło zarówno w zmianach koncepcji działania jaki w rosnącym doświadczeniu blogerskim. Jako politolog początkowo wpisy poświęcałem głównie tematom politycznym. Zakres ten uległ sporemu rozszerzeniu, spychając politykę na dalszy plan. Blog mój jak widać w sporym stopniu przyjął formę zbioru przemyśleń ogólnych.
W pewnym momencie, po pewnych komplikacjach udało się mi przenieść sporą część treści ze starego bloga na obecnego bloga. Jednakże w skutek komplikacji utracone zostały postów z okresu od 6 Listopada 2005 do 19 maja 2006, oraz jeden z czwartku, 15 czerwca 2006.(<...>)
Od początku blogowania, los związał mnie wirtualnie z innym blogerem Lewewdem, który zaczął przygodę z blogowaniem w tym samym roku. Praktycznie od samego początku jesteśmy wzajemnymi czytelnikami. Podobnie było z blogerem Bartolomeo również politologiem z którym znamy się osobiście. To on sprowadził mnie do tego serwisu, blogując od lipca 2007 roku. Przez pewien czas mieliśmy wizję stworzenia dodatkowego wspólnego bloga tematycznego, nawet parę prób. Na razie jednak stanęliśmy na kontynuowaniu blogów indywidualnych. Co nie znaczy że do pomysłu powrócimy.
W ostatnim dniach dniach grudnia zacząłem się interesować serwisem wordpress.com co sprowadziło do zarezerwowania tam sobie miejsca dla siebie pod adresem bigmooseblog.wordpress.com Co jak na razie wcale nie oznacza przeprowadzki. Przyzwyczajenie blogera pozostaje silnym motywem trzymającym mnie przy adresie big-moose.blogspot.com